Strona główna Gdańsk Południe - inwestycje Osiedle Kasztanowe – kameralny klimat i samowystarczalna infrastruktura

Osiedle Kasztanowe – kameralny klimat i samowystarczalna infrastruktura

0
Osiedle Kasztanowe – kameralny klimat i samowystarczalna infrastruktura
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale deweloper Necon 1024x749

Osoby planujące zakup mieszkania często zastanawiają się jaka lokalizacja będzie dla nich lepsza – centrum czy osiedle oddalone od wielkomiejskiego zgiełku? I chociaż pierwsza opcja zachęca bliskością kin, teatrów czy pubów, to na pewnym etapie życia, kiedy mamy rodzinę i dzieci, inne udogodnienia zaczynają być ważne.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-7-1024x705

 

Liczy się wtedy dystans do przedszkola, szkoły, przychodni lub dobrze zaopatrzonego sklepu i apteki. Z tego powodu coraz częściej wybierane są osiedla nieco oddalone od centrum, za to wyposażone w samowystarczalną infrastrukturę, dzięki której możemy uniknąć wycieczek „do miasta” w celu załatwienia codziennych spraw.

Nowe mieszkania Gdańsk Osiedle Kasztanowe

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-8-1024x771

Jednym z takich miejsc jest Osiedle Kasztanowe  położone w południowej części Gdańska. Inwestorem jest deweloper NECON, który stworzył kameralne osiedle, na kształt samowystarczalnej enklawy.

W okolicy znajduje się Fashion House Outlet Centre oraz Morski Park Handlowy, w skład którego wchodzą: OBI, JULA, Carrefour, Media Expert oraz pasaż z punktami spożywczymi i usługowymi. Niedaleko można zrobić zakupy w Centrum Kowale.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-5-1024x749

Są również miejsca dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. W pobliżu m.in. siłownia i fitness club Tiger Gym. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkoły podstawowej i gimnazjum, a do dyspozycji mieszkańców jest także nowoczesna przychodnia Clinica Vitae. Na samym osiedlu dzieci mogą korzystać z placu zabaw, a dorośli z miejsc rekreacyjnych sprzyjających sąsiedzkiej integracji.

Osiedle Kasztanowe – Nowe mieszkania Gdańsk Południe

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-4-1024x719

 

Osiedle Kasztanowe jest dobrze skomunikowane – obok postawiono przystanek autobusowy zapewniający sprawny dojazd do centrum. Plusem jest również bliskość trójmiejskiej Obwodnicy. Zdecydowanym atutem tej lokalizacji jest jednak to, że w celu załatwienia codziennych spraw, nie trzeba nigdzie jechać.

Nowe mieszkania Gdańsk – www.necon.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj